O nas

Pracujemy wspólnie, aby lepiej zaspokajać potrzeby pacjentów ze stomią.

Życie ze stomią może być wyzwaniem. Pracując dla Dansac, jesteśmy oddani współpracy z naszymi klientami, aby przygotować produkty i usługi opieki stomijnej w taki sposób, aby uczynić życie lepszym dla osób żyjących ze stomią i tych, którzy się nimi opiekują.

Nasza historia

Już prawie pięć dekad dostarczamy innowacyjne rozwiązania dla osób ze stomią, lekarzami, pielęgniarkami i opiekunami.

Firma Dansac została założona w 1971 roku w Fredensborg w Danii. Od tego czasu Dansac stał się częścią Hollister Incorporated, która znajduje się w Libertyville, Illinois, USA.

Nasze produkty sprzedawane są w ponad 30 krajach na całym świecie.

Nasze wartości marki

Poświęcenie

Jesteśmy oddani naszym klientom – zarówno osobom żyjącym ze stomią, jak i tym, którzy się nimi opiekują. Naszym zobowiązaniem jest pomoc w przezwyciężeniu fizycznych, społecznych i psychologicznych barier życia ze stomią, aby codzienne funkcjonowanie stawało się łatwiejsze i lepsze.

Współpraca

Ściśle współpracując z naszymi klientami, prowadzimy otwarty dialog, który pozwala nam zrozumieć ich potrzeby i wspólnie pracować nad identyfikacją i rozwojem produktów i ich funkcji, spersonalizowanych narzędzi i usług, które wspierają zarówno użytkowników końcowych, jak i pracowników służby zdrowia.

Autentyczność

Ważne jest dla nas, abyśmy we wszystkim co robimy i mówimy byli wierni temu, kim jesteśmy i w co wierzymy – to czyni nas wiarygodnymi i godnymi zaufania. Jako firma zajmująca się sferą bardzo osobistą, naszym obowiązkiem jest być uczciwym i bezpośrednim. Mamy do czynienia z prawdziwymi ludźmi, prawdziwym życiem i prawdziwymi stomiami – musimy być dyskretni i wiarygodni.

Dansac – Dedicated to Stoma Care.

Od 1 lipca 2011 roku, wyłącznym dystrybutorem wyrobów medycznych DANSAC na terenie Polski jest PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o.

Produkty

Easifold Nova 2 to 2-częściowy, drenażowy woreczek o ergonomicznym kształcie, który zapewnia większy komfort dla osób ze stomią.

STRONA W OPRACOWANIU Zapraszamy 2 października 2023r

Projekt i wykonanie: SINTE Technologie IT