MISJA – Program edukacyjny

Program edukacyjny dla pacjentów ze stomią i ich bliskich

Otaczamy troską od pierwszych dni po wyjściu ze szpitala. 

Celem programu MISJA jest wsparcie Pacjenta i jego bliskich w  powrocie do sprawności i pełni funkcjonowania sprzed zabiegu wyłonienia stomii poprzez edukację w zakresie  samodzielnej, prawidłowej wymiany systemu stomijnego oraz aspektów towarzyszących życiu ze stomią. Otaczamy pacjenta troską w okresie po wyjściu ze szpitala, kiedy Pacjent nie ma jeszcze wiedzy i doświadczenia w zakresie stomii i jej pielęgnacji.

Wiedza przekazana przez  profesjonalistę medycznego

Spotkania z profesjonalistą medycznym mają na celu przekazanie wiedzy w taki sposób, aby osoba ze stomią była w pełni samodzielna w zmianie worka, pielęgnacji stomii i skóry wokół stomii, doborze sprzętu stomijnego i dostosowaniu go do zmieniającej się anatomii brzucha, użycia akcesoriów stomijnych, codziennej higieny, radzenia sobie w sytuacjach stresowych, wchodzenia w relacje z innymi osobami. Zależy nam na  holistycznym, całościowym spojrzeniu na potrzeby Pacjenta w celu utrzymania odpowiedniej jakości jego życia, zdrowia i dobrego samopoczucia. Szkolenie  daje również możliwość rozpoznania przez profesjonalistę medycznego ograniczeń u pacjenta i w jego otoczeniu i stwierdzenia zapotrzebowania w zakresie tematyki szkoleniowej teraz i w przyszłości. Taki model pracy daje szansę powodzenia działania edukacyjnego, a przez to zapobiegania mogących wystąpić problemów wynikających z nieprawidłowej pielęgnacji lub niewłaściwego użycia sprzętu stomijnego czy akcesoriów. 

Każdy uczestnik programu ma dostęp do:

– dwóch bezpłatnych spotkań edukacyjnych dot. stomii prowadzonych przez profesjonalistę medycznego z minimum 3-letnim doświadczeniem w zakresie stomii
– materiałów edukacyjno-szkoleniowych

Zgłoszenia do programu MISJA

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie przez konsultantów CENTRUM POMOCY PACJENTOM pod numerem
600 33 99 77 oraz po wypełnieniu formularza osobowego umieszczonego poniżej. W ciągu 48 godzin skontaktuje się z Państwem nasz konsultant i wspólnie zostanie uzgodniona strategia postępowania.

Firma PAUL HARTMANN Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do terytorialnego lub czasowego ograniczenia programu ze względu na konieczność zapewnienia odpowiednio wyszkolonego personelu. Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z kwalifikacją do programu edukacyjnego MISJA.


     Proszę o kontakt w sprawie przystąpienia do programu MISJA. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją o ochronie danych osobowych. (pole obowiązkowe)

   

   

   

   

   

   

   

  Produkty

  STRONA W OPRACOWANIU Zapraszamy 2 października 2023r

  STRONA W OPRACOWANIU Zapraszamy 2 października 2023r

  Projekt i wykonanie: SINTE Technologie IT